globe

Özelleştirme ve Sistem entegrasyonu ile Dino-Lite

Sistem entegrasyonu bir sistem içine bileşen alt sistemlerini bir araya getirir ve bu alt sistemlerin birlikte çalışmasını sağlar. Kalite güvencesi görevleri için optik donanım geliştirme için gerekli uzmanlığa sahip değilseniz veya sahip olmak istemiyorsanız Dino-Lite tam olarak bu konuda size yardımcı olabilir.

mass spectrometer10 yılı aşkın süreye sığan son derece uzmanlaşmış bilgi ve becerisi ile Dino-Lite dijital optik ve dijital mikroskopi alanında uzman olarak görülüyor. Bu uzmanlık, yüksek teknoloji sahibi makine ve cihazları üreten, geliştiren ve satan ve bu ekipmanlara entegre en uygun kalite kontrol aracına ihtiyaç duyan dünyada birçok şirket tarafından kullanılıyor. Bu cihazlar geniş bir uygulama yelpazesini kapsar, Dino-Lite mikroskopları doku mühendisliği, lazer epilasyon makineleri, içecek kutusu kenetleme denetim makineleri, malzeme analizi makineleri, uzman laboratuvar cihazları veya diğer kalite güvence görevlerine gerekli ekipmanlar için makinelere entegre edilmişlerdir.

Özelleştirme ve Yazılım Geliştirme Kiti (SDK)

nanoindentation systemBir Dino-Lite dijital mikroskobuna ihtiyacınız varsa ama ekstra özelleştirme veya özelliklerine de ihtiyacınız varsa? Özel LED dalga boylarından özel adaptörler veya aksesuarlara, fikirlerinizi bize iletin ve biz de sizin ihtiyaçlarınız için bir çözüm bulmak için çalışalım. Ayrıca geliştiricilerin kolayca Dino-Lite dijital mikroskoplar üzerinde denetim kurabilmelerine olanak sağlayan bir yazılım geliştirme kiti (SDK) sağlayabiliriz Windows uyumlu herhangi bir cihaz ile çalışır ve Dino-Lite üzerindeki LED ve Microtouch'ın tam kontrolünü sunar. Ayrıca, renk ayıklanması, gerçek zamanlı dijital görüntü, görüntü karşılaştırılması, vs. için basit yöntemler sağlar. SDK Dino-Lite ortakları ve kullanıcıları tarafından ücretsiz kullanılabilir.

Yazılım geliştirme kitini (SDK) buradan talep edin

Üçüncü parti yazılım

Tüm Dino-Lite USB ürünleri, şirket bünyesinde geliştirilen ve çoğu uygulama ihtiyaçlarını karşılayacak özellikler ile mükemmel ve istikrarlı bir yazılım ortamı sağlayan DinoCapture ve DinoXcope yazılımı ile teslim edilir. Özel uygulamalar veya özel piyasalar genellikle ek işlevsellik gerektirir. Piyasanın önünde kalmak için sürekli olarak Dino-Lite dijital mikroskoplar ile yeni ve özel yazılım paketleri entegre ediyoruz. Bu da Dino-Lite donanım ve yazılımı arasındaki kombinasyonu, endüstriyel ve tıbbi sektörler gibi pazarların yüksek talepleri uygun hale getirir.

 

             
mass spectrometer     drinks can seam inspection     nanoindentation system     service engineer inspection kit
İyon kaynağı ile kütle spektrometresi   Dino-Lite ile içecekler kesintisiz denetlenebilir   Nanoiz sistemi ile Dino-Lite kullanımdadır   Dino-Lite ile servis mühendisi denetim kiti
             
dvs system   print quality control system        
Numunelerin görselleştirilmesi için entegre Dino-Lite ile DVS Avantajı sistemi   Entegre Dino-Lite ile baskı kalitesi kontrol sistemi        

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...