globe

SDK

 

sdkDino-Lite, şirketlerin Dino-Lite dijital mikroskopların (Dino-Lite temel modelleri ile uyumlu değil) kontrolünü kolayca eklemek için olanak sağlayan bir yazılım geliştirme kiti (SDK) sunar. Dino-Lite SDK kullanıcıların kolayca donanım ve yazılımın benzersiz bir kombinasyon yaratmaları için kendi ekipman ve makineleri ile Dino-Lite ürünlerini entegre yeteneği sağlar.

SDK, özel uygulamalar için C++, C#, ve Visual Basic kodu ve OCX bileşen dosyaları sağlar ve herhangi bir Windows uyumlu cihaz ile çalışabilir. Bu, geliştiricilere Dino-Lite üzerindeki LED ve Microtouch üzerinde tam kontrol sunar. Ayrıca, renk, gerçek zamanlı ikili görüntü, görüntü karşılaştırma, serbest görüntü döndürme ve daha birçok özelliğin ayıklanması için basit yöntemler sağlar. SDK kurulum paketi içinde bulunan bir PDF dosyası kapsamlı belgeleri içerir. SDK, katma değerli çözümler oluşturmak isteyen tüm Dino-Lite ortakları ve kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir. Kullanımı imzalı bir lisans anlaşması gerektirir. Lisans anlaşması istemek için aşağıdaki formu doldurunuz. Sizden geri gelen imzalı lisans sözleşmesini aldıktan sonra, 1 ila 2 iş günü içinde SDK'ini indirmek için linki alacaksınız.

Da mevcuttur:  SDK için DinoConnect Android  android logo , SDK için iOS Apple  apple logo , SDK için LabVIEW  labview 23x20
Hangi Dino-Lite modeline sahibim?  
serial  

 

Lütfen dikkat: (*) sembolü olan alanlar gereklidir. Seri numarası ve model numarası Dino-Lite USB kablosuna bağlı servis etiketi üzerinde bulunabilir.
Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Please select the SDK version you are interested in

Please enter your Dino-Lite model!

Please enter your Dino-Lite serial number which can be found on the service tag attached to the USB cable.

Invalid Input

Please give some additional information!

Invalid Input

Şirket/kişisel verilerimin toplanması ve saklanması rızasını almak için lütfen bu formu kullanın

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...