globe

DinoXcope (MAC)

screenprint-dinoxcopeBir USB mikroskop gibi bir bilgisayar aksesuarı ile çalışırken profesyonel, güvenilir bir yazılım ortamı şarttır.Tüm Dino-Lite USB ürünleri kurum içinde geliştirilmiş bir yazılım paketi ile donatılmıştır. DinoXcope yazılımı sürekli geliştirilmektedir, Dino-Lite kullanıcıları için ücretsizdir ve otomatik güncelleme özelliğine sahiptir. DinoXcope yazılımı kullanıcı dostu, sezgisel ve neredeyse hiçbir eğitim almadan kullanılabilir bir programdır. Ücretsiz çevrimiçi ve e-posta yazılım desteği mevcuttur.


Ana yazılım özellikleriscreen-shot-dinoxcope

»  Fotoğraf, video veya hızlandırılmış video yakalama    
» Resimleri çeşitli formatlarda kaydetme    
» Gelişmiş görüntü işleme    
» Ölçüm seçenekleri:
eksen, yarıçap, çember, 3-nokta çemberi, açı, vb.
   
» Yakalanan görüntülerde veya canlı görüntülerde ölçümler    
» Kalibrasyon seçenekleri    
» E-posta entegrasyonu    
» Görüntülere notlar ve işaretler ekleme    
» Yazılım aydınlatma seçenekleri kontrolü    
       
       Diller

DinoXcope yazılımı birçok dilde mevcuttur: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Hollandaca, İtalyanca, Portekizce, Japonca.

download  Download DinoXcope Imaging Software (Mac)


Please note that not all Dino-Lite models are compatible with all versions of MacOS. Please refer to the Mac OS compatibility chart for more information.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...