globe

satıcı

olmak

Son 12 yıl içinde Dino-Lite dağıtım ağı önemli ölçüde büyüdü, Dino-Lite ürünleri artık tüm dünyada satılıyor. 150'den fazla farklı ürünle, Dino-Lite'ın kullanılabileceği uygulama ve endüstri sayısı çok geniştir. Dino-Lite, dünyadaki tüm ülkelerde ve farklı pazar segmentlerinde uzmanlaşmış bayilere sahip olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, her zaman ürün yelpazesine Dino-Lite'yi dahil etmek isteyen yeni bayiler arıyoruz.

Ekteki formu doldurursanız, olasılıkları görüşmek üzere sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Invalid Input
Invalid Input
Please select your gender!
Invalid Input
Invalid Input
Please enter your Telephone number
Please enter a valid Email Adress!
Please enter your message!

By submitting this form i agree that Dino-Lite Europe/ IDCP B.V. collects and stores my company/personal data through this form and agree to receive communications relevant to this request.

Piyasalar ve uygulamalar

endustri
elektronik
egitim
adli tip
bilim
doga
sanat
cesitli
grafik
mucevher
guzellik
medikal

 

 

 

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...