globeAvrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın ana
distribütörü ve ithalatçısıdır.

am7013mt-transparent-small

Hollanda'da yerleşik Dino-Lite Europe/ IDCP B.V. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın resmi Dino-Lite ana distribütörü ve ithalatçısıdır.

Dino-Lite Europe olarak 10 yıldan fazla bir süre önce, başlangıçta Hollanda ve Belçika olmak üzere Dino-Lite ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasına başladık ve kısa bir süre sonra tüm Avrupa çapında genişlettik. 2016 sonundan beri aynı zamanda Orta Doğu ve Afrika’nın ana distribütörü ve ithalatçısıyız. Dino-Lite Europe, Dino-Lite ürünlerinin tüm pazarlama ile dağıtımını sağlamakta ve ürünlerini Naarden’deki depomuzdan (Amsterdam yakınında) 80'den fazla ülkeye göndermektedir.
Ayrıca çalışma alanımızda tüm ticari ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik destek sağlamak ve iadelerle
ilgilenmek bizim ana görevlerimizden biridir.
banner2 01

İlk andan itibaren bir dağıtım kanalı ile çalışıyor ve bunu çeşitli ülkelere dağıtım yapan 300'den fazla bayi ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Dağıtım ortaklarımızın yardımıyla Dino-Lite son yıllarda dijital mikroskopi alanında pazar lideri haline gelmiştir.
banner5

reseller inq 3

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...