globe

sample 1 sample 3 
sample 2 sample 4

Numune malzemenizi test etmek ister misiniz?

Numune malzemenizi gönderin ve size bir Dino-Lite dijital mikroskop ile yakalanan bazı yüksek büyütülmüş görüntüleri göndereceğiz. Ücretsiz!

Dünyada binlerce kullanıcı günlük olarak geniş bir kalite güvence işlemi yelpazesi için Dino-Lite kullanıyor. Dino-Lite, metal, cam, plastik, kumaş, kağıt, doku veya başka biyolojik maddeler gibi küçük nesne ve malzemelerin her türlü yerde incelenmesi için saygı gören ve güvenilir bir araç haline gelmiştir. Hangi Dino-Lite modelinin sizin için en uygun olacağından emin değilseniz, bize örnek malzeme gönderebilirsiniz ve biz size en uygun model için bir tavsiye de dahil olmak üzere bazı yüksek oranda büyütülmüş Dino-Lite görüntüleri göndereceğiz. Elbette ücretsiz!

Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your full adress details or write No.

Invalid Input

*Ağır veya toplu numune iadesi durumunda oluşan nakliye masraflarını talep edeceğiz, her zaman sevkiyat öncesinde onayınızı isteriz.
Örnek malzemeden oluşturulan görüntülerin ticari amaçlarla kullanılmasını istemiyorsanız, bu kutuyu işaretleyin. İzniniz olmadan iletişim esnasında şirket adınız veya ürün adınız kullanılmaz.
Invalid Input

Şirket/kişisel verilerimin toplanması ve saklanması rızasını almak için lütfen bu formu kullanın

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...